Rychlý kontakt: info@wooz.cz

Hodně zábavy za relativně málo peněz - to je FuriBee f36

21.11.2018

Hodně zábavy za relativně málo peněz - to je FuriBee f36

Ty nejlepší záběry vznikají právě shora, na tom se asi shodneme. S tímhle malým kamarádem video sice nepořídíte, ale je to pro začátek zábava, která může vést k něčemu většímu.

Profesionální stroje stojí několik (desítek) tisíc korun. V případě, že jsi ještě nikdy nepilotoval podobné zařízení, je rozumné začít s něčím menším a hlavně levnějším. Proč nezvolit právě mini dron FuriBee f36? Spíše uvedu, proč ho zvolit:

- super prostředek na osvojení principů ovládání dronů

- odolná konstrukce, která odolá četným nárazům

- příznivá cena

 

6-ti osý gyroskop umožňuje pohyb drona v libovolném směru za stálé stabilizace. Obsahuje dokonce funkci "headless", tzn. přední část může být natočená kterýmkoliv směrem, ale při nahnutí páky na ovladači dopředu poletí vždy směrem od vás. Bez headless módu by letěl tím směrem, kam míří přední část dronu.

Všechny rotory jsou chráněny proti poškození pevnou konstrukcí. V balení i tak naleznete 4 náhradní vrtule pro případ, že by se přece jen něco stalo. Model FuriBee f36 prošel důkladným testem v našich rukách a čekají vás opravdu hodiny zábavy. Velmi efektní je využít i funkci 360-stupňové otočky do jakéhokoliv směru. Až dostanete drona "do ruky", dokážete podobné otočky provádět i bez tohoto automatického režimu, pouze vhodnou kombinací obou hlavních páček. Dron disponuje i funkcí návratu na místo vzletu, která však není v praxi příliš mnoho využitelná. Volit můžete ze dvou režimů létání, a to standardní rychlost a nebo sportovní mód, který přidá na svižnosti a je mnohem zábavnější. Dvojice led světel slouží k efektivní identifikaci o poloze dronu v horších světelných podmínkách, dá se navíc podle diod dobře odhadnout, v jaké se dron nachází pozici z hlediska ovládání a následného směru.

 

Výdrž baterie je 5-6 minut, ke konci cyklu začnou diody blikat, dobře tedy poznáte že maličkému dochází dech a bude potřeba ho dobít. Doporučujeme volit k modelu více baterií, protože nabíjení poté trvá 30-50 dalších minut. Objednejte si s kamarády každý svůj osobní mini dron a můžete se utkat v soubojích ve vzduchu. Zkoušeli jsme i postavit členitou dráhu v naší největší kanceláři a zápasit "bezkontaktně" tímhle způsobem. Dosah ovladače je až 30 metrů, o napájení ovladače se postarají 3AAA baterie, které nejsou standardně v balení.

 V nabídce jsou dvě základní barvy (oranžová a tyrkysová):

FuriBee F36 Mini RC Dron Orange

FuriBee F36 Mini RC Dron Cyan

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NDlmMz