Rychlý kontakt: info@wooz.cz


O nás
O nás

Začátky WOOZ.cz sahají až do hluboké totality, roku 1988, resp. 1989. To jsou právě přelomová data, kdy se oba hlavní protagonisté tohoto projektu narodili. Ne, již trochu vážně. Jsme sehrané duo dvou nadšenců do technologií, všemožných hraček a hlavně našich největších vrtulových kamarádů - dronů. Kdo by ještě před několika lety směl vůbec uvažovat o tom, že by se mohl stát vlastníkem něčeho takového, jako je dron. Doba jde dopředu, odvětví zažívá ohromný boom a my si řekli, že vlastnit dron přece nemůže být nadále výhodou skupiny vybraných a movitých lidí.

Dneska seženete dron už za pár set korun. U nás naleznete i modely pod 500 Kč, třeba namátkou kompaktní Eachine E010. Omluvte, prosím, chabý pokus o zvýšení konverzního poměru. :)

Chceme nabízet modely primárně skladem a hlavně podrobně vyzkoušené a otestované. Žádné zajíce v pytli. Postupně se snažíme vybrané modely recenzovat a přinášet vám informace, které usnadní výběr a rozhodování. Už žádné zprostředkování obchodu z východu s dobou dodání 30 a více dní, už žádné chabé popisy produktů a nicneříkající produktové fotografie.

Oficiálně fungujeme od roku 2018, takže by se mohlo zdát, že jsme v oboru zelenáči. To však není zcela pravda, drony již dlouhou dobu žijeme, rozumíme jim a rádi vám s čímkoliv ohledně těhle (většinou čtyř vrtulových) skvostů poradíme.

Všechny naše modely jsou navíc v bio kvalitě z transparentních chovů, neobsahují lepek ani laktózu a bez okolků je může pilotovat i zapřísáhlý vegan. Takže U všech dronů - WOOZ.cz

Pro kontakt můžete využít e-mailovou adresu obchod@wooz.czkontaktní formulář nebo přímo e-mailové kontakty zmíněné níže. 

 

Starají se o vás:

 

Dan Karlík
 

dan@wooz.cz

karel@wooz.cz

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ODk1MzI4OD